7 «а»сынып
Сабақтың тақырыбы |
күні уақыты |
сынып |
Баскетбол. Екі ойыншының бір орында және қозғалыста допты беру және қабылдау (үстінен, астынан, тігінен) |
12.01.15. Сабақ ұзақтығы 45 минут |
7 «а» Оқушылар саны 16 |
Тренинг өткізу: Сабақ басында оқушыларды смайлик арқылы 3 топқа бөлінеді | ||
Денені қыздыру үшін жаттығулар жасау Техника қауіпсіздігінің ережелерін орындау
| ||
3) Сабақтың мақсаты: Оқушыларды бір орында және қозғалыста допты беруді және қабылдауды дамыту.
Міндеттері:1) Оқушыларды өз ойын жинақтай алуын, еркін жеткізуін, белсенділігі мен іздемпаздығын дамыту, сабақта алған білімдерін, тиімді қолдана білуін дамыту. | ||
4) Қызығушылығын ояту |
Топтар арасында жарыстыру | |
5) Мағынаны тану:
|
Тақырып бойынша бірінші топ тапсырманы орындайды, екінші топ бағалайды және бағалау парағын толтырады салады, үшінші топ слайдты құрастырады. Кері байланыс. | |
6) Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті | |
Бақылайды Толықтырады Ынталандыру
|
талдау толықтыру тұжырымдау
| |
1-тапсырма: Әр топқа әртүрлі тапсырма беріледі. 1 топ. Тапсырманы орындайды
|
Топпен берілген тапсырма бойынша жауаптың кез-кезген түрін қолдануға болады (сурет салу, презентация жасау, көрініс көрсету, өлең жолдарын шығару т.б.)
Пікір алмасады Қорғайды Толықтырады. Қорытындылайды
| |
2 топ. Бағалайды және бағалау парағын толтырады. 3 nоп. Слайдты құрастырады. | ||
Қорытынды: Әр топ өздері қорғап шыққан тақырыптары бойынша нақты ойларын бір түйінмен аяқтап айту. |
Сабақ бойынша ойларын жинақтап, түйіндеп, қорытындылау.
| |
7) Мұғалім іс-әрекеті |
Оқушы іс әрекеті | |
бақылайды |
әр топ өз жұмысын қорғайды (таныстырады) | |
толықтырады |
Сұрақ-жауапта, ойын аша алмағанда. | |
ынталандыру |
жауаптарын | |
талдау жасау
|
2 топтың жауаптары жинақталған кезде. | |
8) бағалау, кері байланыс |
Өзін-өзі бағалау, 2 топ бір-бірін бағалау | |
9) Қорытындылау.
|
Норматив бойынша Жинақтауы Ұйымшылдығы Шығармашылығы Салыстыруы Сто пайдалануы |